preskoči na sadržaj
 

R.b.

 PREDMET

IME I PREZIME UČITELJA

STUPANJ OBRAZ.

STRUKA

1.

HRVATSKI  J.

Katica Šlosel

VSS

prof. hrvatskog jezika i jugoslavenskih književnosti

2.

 

 

3.

HRVATSKI  J.

 

 

HRVATSKI J.

Dubravka Beroš-Vurušić

 

VSS

 

prof. kroatistike i južnosl. filologije

Zamjena:

Vedran Iskra  

VSS

 

 

 Magistar edukacije

hrvatskog jezika i književnosti

4.

HRVATSKI J.

Aleksandra Vlačić

VSS

prof. hrvatskog j. i knjiž.

5.

GLAZBENA K.

Mihaela Horvat

VSS

dipl. crkveni glazbenik-prof. crkvene glazbe

6.

LIKOVNA K.

Jadranka Sutlarić

VŠS

nastavnik likovnih  umjetnosti

7.

ENGLESKI   J.

Branka Tomić

VSS

prof. engleskog jezika i književnosti

 

8.

 

 

ENGLESKI J.

 

Ivana Pavlinić

 

 

 

 

VSS

 

 

 

 

Profesor engleskog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

ENGLESKI J.

Lidija Ćurčić

 

 

 

Zamjena:

 

Maja Novoselec

 

VSS

 

 

 

VSS

prof. engleskog jezika i književnosti i filozofije

 

 

prof. hrvatskoga jezika i književnosti i engleskoga jezika i književnosti

11.

NJEMAČKI  J.

Dinka Zdunić

VSS

prof. njemačkog jezika i književnosti i hrvatskog jezika i književnosti

 

 

 

12.

NJEMAČKI   J.

Ana Kozlek Ćosić

VSS

profesor njemačkog jezika i književnosti i diplomirani turkolog

13.

MATEMATIKA

Marija Depikolozvane

VSS

 Profesor matematike i informatike

14.

 

MATEMATIKA

Marijana Pili

VSS

magistra edukacije matematike

15.

 

 

 

16.

MATEMATIKA

Rajič Ljubica

 

 

Zamjena:

Kristina Halambek

 

VSS

 

 

 

VSS

dipl. učitelj s pojačanim programom iz nast. predmeta matematika

 

magistra edukacije matematike i informatike

 

17.

PRIRODA I BIOLOGIJA

Danijel Ilić

VSS

dipl. inženjer biologije

18.

PRIRODA I BIOLOGIJA

Anita Pacak

VSS

prof. biologije

19.

 

 

KEMIJA

Tanja Marušić

 

VSS

prof. kemije i fizike

 

 

20.

KEMIJA

Martina Halambek

VSS

Diplomirani inženjer prehrambene tehnologije

21.

FIZIKA

Melita Blažević-Karakaš

 

VSS

prof. matematike i fizike

22.

POVIJEST

Duša Šarunić

 

VSS

prof. geografije i povijesti,

učitelj savjetnik

23.

POVIJEST

Turk Snježana

 

VSS

Magistra edukacije povijesti

24.

GEOGRAFIJA

Franjo Percela

 

VSS

prof. geologije i geografije,

učitelj mentor

25.

TEHNIČKA KULTURA I FIZIKA

Emilija Vrhovčak

VSS

prof. fizike i politehnike

26.

TZK

Natalija Lukić

 

VSS

prof. fizičke kulture

27.

TZK

Damir Harapin

 

VSS

prof. kineziologije

 

28.

VJERONAUK

Marija Dropuljić-Jujnović

 

mr.sc.

Magistra znanosti iz znanstvenog područja društvenih znanosti, znanstvenog polja odgojnih znanosti, znanstvene grane defektologije, diplomirani kateheta

29.

VJERONAUK

Martina Šintić

 

VSS

diplomirani kateheta

30.

INFORMATIKA

Ana Hribar Beluhan

 

VSS

Dipl. učitelj s poj. programom iz nastavnog pred. informatike

 

 

 

 


E-dnevnik

e-Dnevnik za učenike:

e-Dnevnik za učitelje:


 
OŠ Pušća PŠ Pavla Štoosa
7.55-8.40 8.00-8.45
8.45-9.30 8.50-9.35
9.40-10.25 9.45-10.30
10.40-11.25 10.40-11.25
11.30-12.15 11.30-12.15
12.20-13.05 12.20-13.05
13.10-13.55 13.10-13.55
14.00-14.45  
14.50-15.35  
15.40-16.25  

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Korisni linkovi

 


Učilica


Hlapićev portal


Wiki-dveri


FKVKZ


Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400




preskoči na navigaciju